KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507124

nr 1550 7124

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, innergård i Granada. Olja på pannå, 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:57:53

25/6 11:52:41 1      Vinnande bud